Сервісний центр з ремонту пральних машин у Києві

Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику
 • Оригінальні запчастини,
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс у Києві
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 800 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Ремонт пральної машини з виїздом майстра додому

Ремонт пральних машин вдома знижує ризик пошкодження вашої техніки. Багато хто не уявляє, наскільки небезпечне перевезення для пральної машини. Від випадкових поштовхів, неминучих на нерівній дорозі, може злетіти патрубок, при різких поворотах нерідко трапляється пошкодження корпусу інші речі, встановлені в кузові. Вібрація протипоказана більшості домашніх приладів. Якщо поломка трапиться по дорозі назад, доведеться знову відправляти пральну в ремонт.

Насамперед фахівцю дуже важливо перевірити правильність установки техніки, адже відхилення від горизонталі, неправильне підключення до водопроводу та каналізації або спроби використання невідповідної розетки здатні пояснити причини багатьох несправностей. Наших майстрів можна застати у Голосієвому та Куликовому, Липках та Лук'янівці, Березняках та Петрівці. Залишіть заявку і ми оперативно передзвонимо для уточнення деталей.

Також ми готові відремонтувати і професійні моделі, які сьогодні можна зустріти не тільки у пральнях, а й у готелях, будинках відпочинку, спортивних комплексах та навіть на виробництвах. Повідомте про поломку, і ми направимо до вас співробітника, який перевірить вашу техніку прямо на місці встановлення. При необхідності можемо укласти договір не лише на поточний ремонт пральних машин, а й на профілактичне обслуговування.

Сервісний ремонт та діагностика пральної машинки

Для більш точного та якісного ремонту пральної машинки потрібна попередня діагностика. Це правильний підхід в обслуговуванні побутової техніки. На місці з'являється можливість точніше визначити неполадки. Професійний підхід полягає у поєднанні даних самодіагностики техніки, візуального огляду та тестування за допомогою мультиметра. У більшості сучасних моделей є набір кодів помилок. Вони складаються з цифр та букв, що дозволяють точно вказати на проблему. Кожен бренд має свою систему позначень. А побачити їх на екрані дозволяє особлива програма діагностики, яка запускається за поєднанням кнопок та положень поворотних перемикачів.

Щойно поломку виявлено, майстер повідомляє господарям, який ремонт належить виконати, і скільки коштують послуги із заміни тієї чи іншої деталі. Отримавши згоду, він може розпочати відновлення функцій пральної машини. У нашому сервісному центрі постійно підтримується запас ходових запчастин для пральних машин відомих марок.

Ремонт пральних машин по районах Києва та передмісті

Наш сервісний центр пропонує послуги з ремонту пральних машин будь-яких марок та моделей не лише мешканцям Дарницького, Печерського чи Голосіївського районів, а й мешканцям столичних передмість. Боярку та Ірпінь, Вишневе та Бучу ми обслуговуємо з таким самим задоволенням, як Печерськ чи Теремки. У нашому сервісному центрі достатньо майстрів, щоб надавати послуги по всьому Києву та прилеглим селищам. Якщо ви часто чуєте відмову в обслуговуванні, як тільки диспетчери дізнаються вашу адресу, не варто сумувати. Зателефонуйте в наш сервіс, і ми виконаємо ремонт пральних машин у Києві або передмісті максимально швидко.

Ремонт пральних машин популярних моделей

У нашому сервісі ви зможете відремонтувати моделі, розроблені конструкторами Miele, Siemens, Bosch, Gorenje, Electrolux Gorenje, Zanussi, Whirpool, Candy, Indesit, Hansa та багатьох інших. Великою перевагою при ремонті популярних моделей є доступність запчастин. На техніку знаменитих європейських брендів легко знайти запасні деталі, чого не можна сказати про продукцію маловідомих фірм.

Стан здоров'я вашої пральної машини залежить від безлічі причин, у тому числі якості води і перепадів напруги в електромережі, звичок власників. Навіть найдорожча і якісна пральна машина не витримає, якщо власники регулярно перевантажуватимуть барабан і використовувати дешеву побутову хімію.

Повний список марок, знайомих нашим спеціалістам, ви знайдете нижче. Якщо ви не знайшли в ньому виробника своєї пральної машини, зателефонуйте, і ми постараємося знайти потрібні запчастини навіть для рідкісних моделей. Це стосується і старої техніки: якщо вам відмовили в ремонті не через знос машинки, а через її вік, можливо, ми зуміємо вам допомогти.

Займаємось ремонтом побутової техніки вже 15 років

Важливим принципом роботи стала чесність. На відміну від деяких приватників, які живуть за принципом «після нас хоч потоп», ми завжди попереджаємо замовника у випадках, коли проведення ремонту недоцільне. Якщо наш майстер бачить, що пральна машина дуже зношена, і навіть капітальний ремонт не надто надовго виправить становище, він чесно порадить витратити гроші на покупку нової моделі. Наша команда зуміла довести, що ремонт пральних машин у Києві може бути швидким, професійним та порівняно недорогим.

Ми хочемо подякувати тим, хто вже став нашими постійними клієнтами, та будемо раді вітати нових замовників. Наш колектив продовжує працювати над удосконаленням сервісу та сподівається, що ви допоможете зробити рівень обслуговування ще вищим. Нам буде приємно, якщо ви залишите свій відгук про відвідування майстра або запропонуйте якесь нововведення у сфері обслуговування.

Сервісний центр справжніх професіоналів

Професіонал ніколи не встановить пральну машину нерівно, а тричі перевірить показання рівня та не заспокоїться, поки корпус не розташується строго горизонтально. Професійний підхід – це використання якісного мастила для підшипників, точне та добре герметизоване з'єднання труб. Жоден наш майстер не дозволить підключати машинку в невідповідну розетку. А якщо виявить, що ви завантажуєте надто багато речей, пояснить, чому не варто так чинити. В результаті ви отримаєте техніку, що ідеально працює, яка прослужить значно довше розрахункового терміну.

Доказом професіоналізму є унікально довга гарантія на ремонт та встановлені деталі – до 24 місяців. Навіть у найкращих конкурентів гарантійний термін рідко триває довше за рік. Ми впевнені у високій якості ремонту, тому готові усунути повторну поломку за рахунок сервісу — зрозуміло, якщо несправність не буде спричинена порушенням правил експлуатації.

Несправності в роботі пральних машин у Києві

У ремонті пральних машин є прості операції, на які йде всього 20-30 хвилин, поправити перекошені дверцята люка, усунути засмічення, повернути на місце ремінь приводу, що злетів. Небагато часу забирає і заміна Тена. Дещо складніше заміна помпи (зливного насоса), плати управління, манжети люка. Найскладнішими операціями вважаються заміна підшипників, хрестовини, а також ремонт барабана. Також непросте завдання відремонтувати нерозбірний бак. Однак для нас це не проблема, в нашому сервісі дуже багато майстрів здатні розібрати і зібрати навіть нерозбірний бак, причому відсутність протікання гарантовано. Чим простіший ремонт, тим швидше можна його виконати.

Однією з найпростіших операцій є обрив або сход приводного ременя - деталі, що передає обертання з двигуна на бак. Злетіти деталь може від деформації, а розривається найчастіше після довгого простою машини, після якого йде відразу кілька циклів прання з інтенсивним віджиманням. Ще одна нескладна операція – заміна гумового ущільнювача дверцят люка. Якщо всі індикатори гарячково блимають або пральна машина відмовляється виконувати окремі програми, у неї пошкоджено що керує плату. Деталь може вийти з ладу через перепади напруги.

Накип небезпечний насправді, але для боротьби з ним не обов'язково при кожному пранні заливати спеціальні дорогі засоби. Достатньо раз на 3-4 місяці запускати машинку без білизни, встановивши максимальну доступну температуру і насипавши в лоток для порошку приблизно 100 г лимонної кислоти. Вона розчиняє вапняний наліт, і вам не доведеться дбати про заміну ТЕНу - саме він найчастіше перегорає через появу накипу. Врахуйте ще один важливий момент: при пранні у воді з температурою нижче 60 градусів накип не утворюється.

Щоб ваша техніка служила довго, постарайтеся дотримуватися простих правил: встановіть фільтр для води, щоб позбавитися дрібних твердих частинок. Завжди перевіряйте кишені, щоб дістати різні дрібниці перед пранням і не перевантажуйте барабан.

У разі виникнення несправності ми будемо раді допомогти відремонтувати вашу пральну машину і подарувати їй друге життя.

Нові відгуки

 • Ремонтували стару пральну машину LG. Майстер приїхав протягом години, всі запчастини у майстра вже були з собою. Ремонт зайняв не більше години. Дали чек та виписали гарантію.

  Вікторія
 • Викликав майстра полагодити машинку Zanussi. Майстер пунктуальний, приїхав у призначений час. Ремонт зробив швидко, і найголовніше для мене недорого. Дякую сервісу.

  Андрій
 • Моя пральна машина Indesit перестала зливати воду у суботу. Знайшла цей сервіс, залишила заявку. Майстер передзвонив, уточнив модель, і за кілька годин у мене вдома лагодив машину.

  Яна
 • Гарний сервіс, допомогли відремонтувати пральну машинку Samsung протягом дня. Ціни прийнятні, я задоволена всім. Дякую.

  Віка
 • Моя пральна машина Bosch не нагрівала воду. Думав уже її міняти. Дякуємо сервісу за ремонт. Машинка працює як нова.

  Давид
Ремонт пральних машин у Києві – виклик професійного майстра додому - 4

Чому ми?

Ремонт пральних машин у Києві – виклик професійного майстра додому - 5

Як викликати майстра?

Ремонт пральних машин у Києві – виклик професійного майстра додому - 6

Як довго майстер ремонтуватиме машинку? Мені треба спланувати час.