Сервісний центр з ремонту пральних машин у Києві

Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику
 • Оригінальні запчастини,
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс у Києві
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 800 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Виїзд майстра на ремонт пральних машин вдома

Після закінчення сервісу вам видається Акт про надані послуги, простіше кажучи, гарантія. Документ – офіційний та містить усі умови гарантійного обслуговування. Можливий термін дії гарантії від 3 до 12 місяців, залежить він від складності ремонту. Гарантія у нашому сервісному центрі – комплексна. Вона передбачає як покриття всіх витрат обслуговування протягом зазначеного терміну. Після закінчення цього часу гарантія стає розширеною, у разі поломки клієнт оплачує лише 50% від вартості ремонту.

Види несправностей та ремонту пральних машин

Ми надаємо послуги різного плану, починаючи від профілактичного огляду і закінчуючи складним ремонтом пральної машини. Своєчасний техогляд допомагає виявити поломки на ранній стадії, доки їх легко усунути. Вам це можливість заощадити, тому що профілактика обходиться дешевше, ніж повноцінне обслуговування техніки. Якщо ви не знаєте, як правильно встановити та підключити пральну машину, теж звертайтесь до нас, наш майстер не тільки допоможе з монтажем, але й проведе пробний запуск пристрою. Виїзд фахівця додому в будь-якому випадку безкоштовний, навіть якщо виїзд для ремонту пральної машини на Борщагівку.

Якщо говорити про ремонт, то він буває простим, середнім та складним. Це може бути заміна кнопок, шлангів, манжети тощо. Вартість таких послуг також невисока. Ремонт середньої складності займає 1-2 години і передбачає заміну суттєвіших комплектуючих, наприклад, амортизаторів/демпферів, помпи, клапана, УБЛ. Обслуговування, при якому пральна машина розбирається майже повністю, вважається найскладнішим та найдорожчим. Наприклад, під час заміни підшипників, щоб дістатися до них, демонтуються майже всі вузли конструкції.

Ми використовуємо оригінальні запчастини та комплектуючі

Під час діагностики фахівець з'ясує, який саме ремонт потрібний вашій пральній. І якщо знадобиться заміна запчастин, ми використовуємо лише нові оригінальні комплектуючі, які відповідають бренду машинки. Такі запчастини прослужать ефективніше і точно не вийдуть з ладу через кілька місяців. Довірте пральну машинку до рук професіоналів. Звертайтесь онлайн або по телефону, опишіть менеджеру суть неполадки, повідомте свою адресу, і ми допоможемо вирішити проблему! У нас можна відремонтувати пральну машину та виробника.