Сервісний центр з ремонту пральних машин у Києві

Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику
 • Оригінальні запчастини,
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс у Києві
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 800 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Виїзд майстра на ремонт пральних машин вдома

Ми займаємося обслуговуванням пральних машин вдома та готові вислати майстра на будь-яку адресу в Оболонському районі. Якщо ви замовляєте терміновий ремонт прання, спеціаліст прибуває максимально оперативно, наскільки дозволяє завантаженість сервіс-центру. Але за будь-якого розкладу кожен замовник отримує справну пральню протягом доби з моменту звернення!

При цьому не має значення, де саме ви живете: мобільні майстри працюють на Оболоні та в ДВС, Петрівці, Куринівці, Пущі-Водиці. Кияни з Мінського та Вишгородського масивів теж можуть зателефонувати нам та викликати спеціаліста додому. Наш центр постійно розширює географію обслуговування, щоб поповнити список постійних клієнтів. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті – консультант підбере оптимальний час для ремонту в Оболонському районі.

Менеджери, як і майстри, працюють без вихідних – у вас є можливість призначити сервіс на максимально зручний термін і не тільки на Оболоні, а й, наприклад, у Голосіївському районі.

Несправності та поломки в роботі пральних машин

Фахівці зазначають, що найчастіше у поломці пральної техніки винен сам господар. Згадайте, можливо, ви часто перевантажуєте барабан, намагаючись випрати якнайбільше речей за раз. Або не встановили захисний автомат/стабілізатор напруги, що захищає машину від перепадів в електромережі. Дбайливо поводитися з технікою, дотримуватися всіх норм експлуатації повинен кожен користувач. Інакше швидких поломок не уникнути. Ще одна з найчастіших помилок – встановлення пральної машини на нерівній поверхні або поблизу джерела тепла.

Є інший поширений фактор – природне зношування вузлів. Якщо ваша техніка почала працювати голосніше, ніж зазвичай, гуде, вібрує – швидше за все, зносилися підшипники чи амортизатори. У разі протікання насамперед перевіряють герметичність люка, нерідко причиною є псування манжети. Ці та інші проблеми вимагають негайного професійного втручання!

Не заощаджуйте на правильному монтажі та профілактиці прання – викликайте спеціаліста. Ці послуги пропонуються в нашому сервісному центрі за вигідними цінами і точно коштують менше, ніж повноцінний ремонт.