Сервісний центр з ремонту пральних машин у Києві

Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику
 • Оригінальні запчастини,
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс у Києві
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 800 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Майстер з ремонту пральних машин на виїзді

Іноді здається, що навіть невелика пральна машина стає громіздкою, якщо потрібно вимкнути її від водопроводу, каналізації та електропостачання, а потім перевезти до сервісного центру. Однак ви можете уникнути цього головного болю, адже наші професіонали можуть виконати більшість ремонтних робіт прямо у вас вдома. Наприклад, якщо ви живете у Харківському масиві, Позняках, Осокорках, Дарниці, то нашим майстрам буде набагато простіше приїхати до вас, ніж транспортувати техніку до майстерні.

Коли справа доходить до діагностики, навіть дрібниці можуть відігравати важливу роль: де знаходиться пральна машина, чи вона встановлена на рівній поверхні, чи є поблизу інші пристрої, які можуть вплинути на її роботу. Тому, коли наш майстер прибуде додому до Дарницького району до житлового масиву Осокорки, він проведе перевірку правильності підключення та з'ясує причину поломки.

Доступний та якісний ремонт пральних машин у Києві

У нашому центрі з ремонту пральних машин ви можете дізнатися попередню вартість ремонту різних вузлів, проте наші майстри завжди попереджають, що остаточна ціна може змінитися після огляду та виявлення інших несправностей. Після закінчення роботи, майстер оформить гарантійний документ, в якому буде детально зазначено проведену роботу, використані запчастини та термін післяремонтної гарантії.

Ми працюємо у зручний для вас час, як у будні, так і у вихідні. Щоб викликати майстра додому, вам необхідно залишити заявку ремонт пральної машини. Це можна зробити двома способами: зателефонувавши за вказаним номером телефону або заповнивши електронну форму. При заповненні заявки, не забудьте вказати марку та модель вашої пральної машини. Ми обов'язково зв'яжемося з вами, щоб уточнити деталі та зручний час візиту майстра.