Сервісний центр з ремонту пральних машин у Києві

Переваги для вас

 • Безкоштовна діагностика та виїзд майстра
  За згодою на ремонт
 • Гарантія до 2 років на роботу та запчастини
 • Ремонт протягом доби після виклику
 • Оригінальні запчастини,
  сертифіковані виробниками
 • Майстри з досвідом від 5 років
  Беремо до штату лише досвідчених майстрів із профільною освітою
 • Найбільший сервіс у Києві
  З 2003 р. ремонтуємо побутову техніку

Ціни

Протікає фільтр

Протікає фільтр

 • Заміна помпи
 • Заміна ТЕНу

Прайс-лист на послуги

Точна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі та виду несправності. Фахівцю необхідно виконати діагностику перед тим, як розрахувати ціну. Ось розцінки на наші послуги.

Виїзд майстра та діагностика - БЕЗКОШТОВНО
У разі відмови від ремонту або його недоцільності, потрібно сплатити 400 рублів за виїзд фахівця та діагностику. За помилковий виклик стягується оплата у вигляді 1000 крб.
Проблема
Вірогідна причина поломки
ціна робіт
Діагностика
Безкоштовно у разі ремонту
Безкоштовна
Виклик майстра
Безкоштовно у разі ремонту
від 250 грн
Не вмикається
Ремонт модуля управління (плати)
від 550 грн
Не зливає воду
Заміна зливного насоса (помпи)
від 350 грн
Не крутить барабан, але працює
Ремонт/заміна приводного ременя (мотора)
від 340 грн
Сама нагріває воду
Датчик температури, модуль керування
від 400 грн
Шумить машина з вертикальним завантаженням
Проблема з опорами барабана
від 800 грн
Не набирає (не подає) воду
Заміна клапанів
від 420 грн
Ціни в таблиці тільки за ремонтні роботи, запчастини та комплектуючі оплачуються додатково.

Виїзд майстра на ремонт пральних машин вдома

Для початку вам потрібно подати заявку на виїзд майстра на вашу адресу в Голосіївському районі. Скористайтеся контактними номерами для зв'язку з нашими менеджерами або заповніть форму на сайті, щоб вони могли передзвонити вам самі. Замовляючи ремонт пральної машини, опишіть усі симптоми поломки, а також назвіть марку та модель апарату. Майстер зможе замовити на складі усі необхідні деталі.

Поломки пралень характеризуються різними симптомами: сторонніми звуками, миготінням індикаторів, появою протікань, відсутністю обертання барабана і т. д. Апарат може не виконувати деякі програми, не заливати або не зливати воду. Однак точно визначити поломку лише за зовнішніми ознаками вдається далеко не завжди. Щоб уникнути помилок, перед початком ремонту наші фахівці проводять діагностику техніки. Визначивши проблемні вузли, спеціаліст може озвучити точну вартість ремонту.

Як правило, для відновлення працездатності пральної машини достатньо замінити несправну деталь. Ремонт у будь-якому районі міста, навіть Подільському, може зайняти всього кілька хвилин, якщо потрібно встановити новий приводний ремінь, впускний або зливний шланг, клапани, люка манжету. Трохи більше часу знадобиться для заміни пристрою блокування, амортизаторів, ТЕНу, щіток двигуна, електронного модуля, зливної помпи. До складних видів ремонту відноситься встановлення підшипників та сальників, заміна барабана та хрестовини. В цьому випадку на роботу може знадобитися кілька годин.

Недорогий якісний ремонт пральних машин

Після закінчення ремонту майстер видає клієнту Акт виконаних робіт та гарантійний талон. Це показник того, що ми готові відповідати за якість своїх послуг. Документи дають вам право звернутися до майстерні у разі повторення поломки протягом терміну гарантії. Ми усунемо несправність власним коштом. Але 98% наших клієнтів так і не скористалися цією можливістю. пральні машини пропрацювали набагато довше за термін, зазначений у гарантійному талоні.

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та комплектуючі

Використовуючи недорогі аналоги, ми могли б знизити ціни на свої послуги. Однак, на наш погляд, такий підхід не є професійним та вигідним для наших клієнтів. Неякісні комплектуючі мають невеликий робочий ресурс, тому прання незабаром після ремонту знову потрапляють у майстерню. Якщо ви співпрацюєте з нами, такого не станеться. Якісні оригінальні запчастини – гарантія тривалої служби техніки.